Loading
info@fclex.com +38 044 238 64 20
Про нас

Про нас

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ ЛЕКС»

Про компанію

Компанія FCLEX є однією з провідних українських юридичних фірм, яка з 1995 року успішно надає своїм клієнтам повний спектр правових послуг.
Команда FCLEX складається з високопрофесійних юристів, які націлені в своїй роботі на якість та результат. Згуртованість колективу поряд з високим рівнем теоретичних і практичних знань і навичок допомагають юристам FCLEX вирішити будь-яке завдання. Фахівці FCLEX мають великий досвід супроводу справ у таких сферах як: арбітраж, банківське і фінансове право, податкове право, корпоративне право та M&A, виборче право, кримінальний процес. Найбільш сильною стороною компанії по праву є практика вирішення спорів. В основні галузі спеціалізації компанії FCLEX також входять: банкрутство та реструктуризація, ринки капіталу і цінних паперів, право інтелектуальної власності та інформаційних технологій, застосування регуляторних норм та посадові злочини, акціонерні, інвестиційні та пост-M&A спори, податкові та земельні спори. Крім того, юристами компанії FCLEX проводиться активна нормотворча робота, яка полягає у розробці законопроектів, внесення змін до діючих нормативно-правових актів, з метою вдосконалення національного законодавства.
Нашими клієнтами є провідні фінансові установи країни, приватні акціонерні товариства, інвестиційні компанії та найпотужніші підприємства – виробники національної продукції.