Loading
info@fclex.com +38 044 238 64 20

Компанія FCLEX є однією з провідних українських юридичних фірм, яка з 1995 року успішно надає своїм клієнтам повний спектр правових послуг.

Команда FCLEX складається з високопрофесійних юристів, які націлені в своїй роботі на якість і результат.

Фахівці FCLEX мають великий досвід супроводу справ у таких сферах як: арбітраж, банківське і фінансове право, корпоративне право та M&A.

Новини

Команда FCLEX проводить активну діяльність у багатьох юридичних практиках, надаючи широкий спектр послуг з організації та супроводження бізнесу.
Шакіровою Анастасією, партнером команди FCLEX проведений аналіз ініціатив про створення силового органу у сфері охорони економічної безпеки

На даний час у Верховній Раді України зареєстровано три законопроекти, які мають на меті виконання вищевказаної рекомендації міжнародної організації Transparency International.

Законодавчі ініціативи щодо створення силового органу у сфері охорони економічної безпеки держави

Серед них, найбільше уваги привернув до себе проект Закону України «Про Національне бюро фінансової безпеки України», який 05.04.2018 Президентом України визначено як невідкладний. Даним документом планується започаткувати на території України новий державний правоохоронний орган Національне бюро фінансової безпеки України (НБФБ), який буде уповноважений боротися зі злочинністю у сфері економіки. Цим актом нормотворчості передбачено внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України, Закону України «Про судову експертизу», Регламенту Верховної Ради України тощо, загалом до 33 нормативно-правових актів, діючих на території України.

Повний текст публікації

ЧЕР 11, 2018
96
Лабунська Анжеліка Вікторівна ділиться своїм баченням тенденцій діяльності ТОВ у призмі нового Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

Лабунська Анжеліка Вікторівна, к.ю.н., заслужений юрист України, адвокат/старший партнер Компанії FCLEX ділиться своїм баченням тенденцій діяльності ТОВ у призмі нового Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

ТРА 31, 2018
104
Керуючим партнером Анатолієм Рекуном висвітлено позицію щодо позапланових перевірок

З моменту введення в дію Кримінального процесуального кодексу України у Єдиному державному реєстрі судових рішень існує понад 23 000 ухвал про призначення позапланових перевірок щодо дотримання вимог податкового, земельного та іншого законодавства, постановлених слідчими суддями судів першої інстанції.
Чинним кримінальним процесуальним законодавством України не передбачено ні слідчої (розшукової) дії, ні заходу забезпечення кримінального провадження, ані навіть такої процесуальної дії як призначення перевірки.

ТРА 31, 2018
126

Команда

Команда FCLEX складається з високопрофесійних юристів, які націлені в своїй роботі на якість і результат.
  • Юридична премія року 2017
  • Юридична премія року 2016
  • Юридична премія року 2015
  • ТОП 100 найкращих юристів України 2014/2015
  • ChambersEurope2017